Radio Garden ile dünya radyolarını online dinle

Paylaş:

Dünya üzerinde bulunan tüm online radyoları Google Earth misali Radio Garden isimli web sitesi üzerinden ücretsiz olarak dinleme imkanı sunulmaktadır.

Dinlemek için TIKLAYIN!

Radio Garden dijital araştırma projesi olarak 2013 yılından 2016’ya kadar Hollanda’nın Ses ve Vizyon Enstitüsü (Studio Moniker & Netherlands Institute for Sound and Vision) tarafından kar amacı gütmeden geliştirilmiştir.

Google Earth görüntüsünde olan bu uygulamayı açtığınızda dünya haritası üzerinde bir çok yeşil nokta göreceksiniz. Yeşil noktalardan birine tıkladığınızda o bölgenin canlı radyoları sağ altta liste halinde göreceksiniz. Her hangi birinin üstüne tıklayıp online olarak dinleyebilirsiniz.

Raido Garden üzerinde bütün radyo kanallarını bulamayabilirsiniz. Yerli radyolardan bıktığınız da veya canınız sıkıldığında Radio Garden sayfası üzerinden Japonya’dan Paris’e , Atina’dan Güney Afrika’ya kadar dünyanın en ücra köşelerinde ki bir çok kültüre ait radyo istasyonlarını bir tıkla dinleyerek keyfinize keyif katabilirsiniz.

Uygulamayı sadece bilgisayar üzerinden dinlemenize gerek yok, iOS ve Android mobil cihazlardan da Radio Garden uygulamasını indirerek dinleyebilirsiniz.

Android
IOS