Toprak Ana sitesi

Paylaş:

Televizyonda rastgeldiğim bir anadolu tanıtım programında Kars ilimizde faaliyet gösteren Büyük Zavotlar firmasının ürettiği peynirleri gördüm.

Bu firmanın ürettiği peynirleri nereden temin edebilirim düşüncesiyle internette ilgili firmayı araştırdığımda ToprakAna isminde bir web sitesini buldum. Site üzerinden gerekli üye kayıt işlemlerimi tamamladıktan sonra üreticiler bölümünden Büyük Zavotlar firmasının ürettiği peynirleri sipariş verebileceğimi gördüm. Sipariş bölümünden eski kaşar, taze kaşar ve tulum keçi peynirlerini sipariş verdim. Son olarak talep ettiğim siparişleri verip ödemesini kredi kartı ile yaptıktan sonra firma 2 iş günü içinde istediğim peynir çeşitlerini tarafıma kargo ile gönderdi.

Ürünleri kontrol edip tattığım da inanılmaz bir tadı olduğuna vardım. İnanın firmanın ürettiği ürünlerin bambaşka tadı var. Özellikle Eski Kaşar peynirini şuana kadar hiç bir yerde tatmadım. Dikkatimi çeken bir iki konu oldu. Birincisi sipariş verdiğim peynirlerin büyük marketlerde ve diğer satış yerlerinden ucuz olması, ikincisi siz den kargo ücreti alınıyor ama bunu ibraz ettiğinizde banka hesabınıza geri iade olmasıdır.

Size firmanın ürettiği bu ürünlerini tatmanızı tavsiye ediyorum. İnanın pişman olmayacaksınız. Teşekkürler Büyük Zavotlar ve ToprakAna.

Büyük Zavotlar firmasına aşağıda ki iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz.

Zafer ÇELEBİ
Tel: 0532 696 03 82 / 0474 212 15 55
E-Mail: buyukzavotlar@gmail.com
Web Sitesi: www.buyukzavotlar.com

 

 

 

 

bolme