İnternetten güvenilir para kazanma

Paylaş:

make money
Paidverts” adlı site, internet üzerinden para kazanmanız için mükemmel bir alternatif kazanç sitesidir.Aslında farklı bir yapıya sahip ilginç bir tık kazancı var.

İnternet başında başka işlemleriniz ile ilgilenirken bir yandan zamanınızı paraya dönüştürmek için resmi tıklayın ve üye olun yeter.

Biraz bilgi;
PTC sitesi 001,den $10,dolara kadar değişik bir reklam kazancı yaratıyor. Kazançlarımız hesabımızdaki BAP puanların oranına göre değişiyor.Zamanla puanlarımız yükseldikçe daha büyük tık değeri olan reklamlar geliyor.tiklakazan

Sitenin güvenilir ve ödemelerini yapan biri olduğunu internette araştırıp inceleyebilirsiniz. Siteden kazanması aslında çok kolay , bu sitede ufak paralarla bile büyük işler yapılabiliyor.. Birazcık SABIR..!

Kazancımızı ne kadar çabuk yükseltebilirsek o kadar çabuk tık değeri büyük reklamlara ulaşabilirsiniz..Buda bizim günlük gelirimizin durmadan artması demektir. Sitede upgrade yok, siteye üye olup giriş yaptıktan sonra “Paid Ads” bölümünde reklamlar 18 saat duruyor. Her reklamı tıkladığınızda içeriğinde 1.2.3. diye satırlar (kutucuklar) çıkıyor. Oradaki metni kopyala yapıştır yapıp reklamı tıklıyorsun.

Ayrıntılı bilgiyi videoyu izleyerek de elde edebilirsiniz.

Kaynak: Paidverts

bolme